Stan umysłu Lublin

Psychoterapia psychoanalityczna i psychodynamiczna

Lublin

Szymon Juros

Psycholog, certyfikowany terapeuta psychoanalityczny

Szymon Juros

ur. 1986, psycholog, certyfikowany psychoterapeuta PTPP oraz ISPHS, superwizor ISPHS i przewodniczący Rady Szkolenia Psychodynamicznego ISPHS, prowadzący seminaria z teorii Freuda i Klein w szkoleniach psychodynamicznym i psychoanalitycznym ISPHS, organizator seminariów psychoanalitycznych w Lublinie. Współzałożyciel "Stanu umysłu"

Lublin

Anna Milewska

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny

Anna Milewska

Ukończyła czteroletni kurs psychoterapii zorganizowany przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Poradni Psychologicznej Szpitala Neuropsychiatrycznego im. prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie, a także – jako psycholog – w ośrodku adopcyjnym, szkole podstawowej oraz jako wykładowca akademicki. Prowadzi psychoterapię w nurcie psychodynamicznym z osobami dorosłymi oraz z młodzieżą – indywidualną i grupową, a także terapię par i rodzin. Interesuje ją problematyka mniejszości – seksualnych, wyznaniowych, narodowych i etnicznych.

Lublin

Beata Jaworska

Pedagog, psychoterapeuta psychodynamiczny

Beata Jaworska

pedagog, psychoterapeuta, ukończyła 2,5-letnie szkolenie podyplomowe ,,Systemowe rozumienie rodziny; podejście systemowe w terapii rodzin” organizowane
przez Krakowską Fundację Rozwoju Psychoterapii im. Prof. Marii Orwid,
roczne szkolenie z zakresu Podstawy Psychoterapii Psychoanalitycznej
Dzieci i Młodzieży. Aktualnie uczestniczy w kursie uzupełniającym
do całościowego szkolenia z psychoterapii w podejściu zintegrowanym
systemowo-psychodynamicznym akredytowanym przez Polskie
Towarzystwo Psychiatryczne. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży, dzieci, par oraz terapię rodzinną.

Lublin

dr Katarzyna Rutkowska

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny, psycholog sportu

dr Katarzyna Rutkowska

psycholog, pedagog, absolwentka 4-letniej szkoły psychoterapii przy Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (szkolenie atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne), prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową osób dorosłych, a także od lat pracuje jako psycholog sportu.

Lublin

Rafał Borkowski

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny

Rafał Borkowski

Ukończył studia magisterskie z psychologii na KUL oraz 4-letni kurs psychoterapii organizowany przez Katedrę Psychoterapii CM Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał m. in. w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz Instytucie Psychoterapii MindMed. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz w wieku nastoletnim (od 14 r. ż.).

Lublin

Anna Mounier

Psycholog, psychoterapeutka uzależnień

Anna Mounier

Psycholog, psychoterapeutka uzależnień w procesie certyfikacji, ukończyła 3-stopniowe szkolenie z psychotraumatologi prowadzone przez Fundację Pomorskie Centrum Psychotraumatologii, studia podyplomowe z zakresu diagnozy i terapii neuropsychologicznej na UMCS, obecnie terapeutka psychodynamiczna w trakcie szkolenia w ISPHS. Posiada 17-letnie doświadczenie zawodowe w pracy z osobami uzależnionymi.

Lublin

Agnieszka Chudzicka

Psychoterapeutka, arteterapeutka, terapeutka pedagogiczna

Agnieszka Chudzicka

Psychoterapeutka, arteterapeutka, terapeutka pedagogiczna. Obecnie w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego organizowanego przez Stowarzyszenie Analityków Jungowskich i akredytowanego przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologii Klinicznej. Doświadczenie terapeutyczne zdobywała w trakcie pracy w poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz na Oddziale Nerwic oraz Oddziale Ogólnopsychiatrycznym Szpitala Neuropsychiatrycznego im. Prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie. Prowadzi psychoterapię w nurcie analitycznym jungowskim.

Umów się na
konsultację

Przejdź do kalendarza, wybierz
lokalizację, znajdź odpowiednią pomoc i dogodny termin.

Umów wizytę