Stan umysłu
Warszawa Wilanów

Psychoterapia psychoanalityczna i psychodynamiczna

Warszawa

Robert Sadowski

Psycholog, psychoanalityk, superwizor psychoterapii (psychoanalitycznej)

Robert Sadowski

ur. 1973, psycholog, psychoanalityk PTPA/IPA, superwizor psychoterapii PTPP i ISPHS, superwizor psychoterapii dzieci i młodzieży ISPHS, koordynator szkolenia Psychoterapii Psychoanalitycznej ISPHS. Były członek władz PTPP, ISPHS, PTPA. Pomysłodawca i współtwórca Specjalistycznej Poradni PTPP. Współzałożyciel "Stanu umysłu".

Warszawa

Edyta Wietecha

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny

Edyta Wietecha

ur. 1987, Psycholog, filolog, psychoterapeutka. Obecnie jest w trakcie 4-letniego szkolenia do certyfikatu terapeuty psychodynamicznego w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na Oddziale Całodobowym Kliniki Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania, Ośrodku Psychoterapii i Analizy Grupowej Archetypy oraz na Uczelni Łazarskiego, gdzie udzielała pomocy psychologicznej studentom zagranicznym. Prowadzi seminaria badające dynamikę kształtowania tożsamości, poczucia własnej wartości i ich wpływu na relacje. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych i młodzieży, którzy doświadczają obniżonego nastroju, depresji, zachowań autoagresywnych, zaburzeń lękowych, trudności w relacjach, zaburzeń osobowości i odżywiania i in.  Na co dzień pracuje w języku polskim, francuskim i angielskim.

Warszawa

Waldemar Iwanowski

Lekarz psychiatra, psychoterapeuta psychoanalityczny w trakcie szkolenia

Waldemar Iwanowski

ur. 1981, lekarz psychiatra, psychoterapeuta psychoanalityczny w trakcie szkolenia. Ukończył specjalizację z psychiatrii dorosłych, jest w trakcie specjalizacji z psychiatrii dzieci i młodzieży. W „Stanie Umysłu” pracuje w paradygmacie psychiatrii psychodynamicznej. Zajmuje się konsultowaniem pacjentów w kryzysie psychicznym; przyjmuje osoby dorosłe, młodzież i dzieci. Pracuje także w języku białoruskim i rosyjskim. Kształci się w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej, pracuje w Oddziale Rehabilitacyjnym Dziennym dla dzieci Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii przy ul. Koszykowej w Warszawie. Konsekwentnie doskonali swój warsztat skutecznego pomagania osobom w kryzysie psychicznym, sięgając m.in. po wiedzę interdyscyplinarną. Stara się integrować doświadczenie kliniczne z pracą w zespołach specjalistów w dziedzinie zdrowia psychicznego.

Warszawa

Joanna Ghafour

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny

Joanna Ghafour

Swoją karierę psychologa rozpoczęłam jako drugi zawód po wielu latach pracy w biznesie.Pielęgnowana przez lata pasja przekształciła się w pełnoprawny zawód. Ukończyłam SWPS zdobywając dyplomy psychologa oraz mediatora a obecnie odbywam kształcenie w kierunku psychodynamicznym w ISHPS. Od lat pracuję jako psycholog i psychoterapeuta w poradniach zdrowia psychicznego w Warszawie i okolicach. Specjalizuję się w pracy z młodzieżą od 12 roku życia, dorosłymi i rodzinami. Wśród moich pacjentów są osoby i pary LGBTQ+.

Warszawa

Ilona Przeciszewska

Psycholog, psychoterapeuta psychoanalityczny

Ilona Przeciszewska

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Tyflopedagogiki Akademii Pedagogiki Specjalnej. Całościowe szkolenie psychoterapeutyczne odbywa w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej. W Ośrodku Edukacji Psychoanalitycznej ukończyła Kurs Psychoterapii Dzieci i Młodzieży. Dodatkowo szkoliła się w zakresie Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Instytucie DMT, odbyła Trening Świadomości Ciała oparty o metodę Laban Bartenieff Movement System, ukończyła również Szkołę Coachingu oraz Kurs Umiejętności Trenerskich na Uniwersytecie Warszawskim.

Doświadczenie kliniczne zdobywała w ramach pracy w stacjonarnym oddziale dla młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami odżywiania oraz w psychiatrycznym oddziale dziennym Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. Od kilku lat prowadzi psychoanalitycznie zorientowaną psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych w prywatnych poradniach zajmujących się pomocą psychologiczną.

Specjalizuje się w diagnozie i leczeniu zaburzeń odżywiania. Pomaga osobom zmagającymi się z depresją, stanami lękowymi, stresem, psychiczną traumą, dolegliwościami psychosomatycznymi, trudnościami w relacjach, niskim poczuciem wartości. Pracuje z osobami doświadczającymi kryzysu. Ma doświadczenie psychoterapeutycznej pracy z osobami niewidomymi oraz słabowidzącymi.

Jest zaciekawiona powiązaniami ciała i umysłu. Od kilku lat prowadzi regularne zajęcia „spotkaj siebie w ciele”.

Jest członkiem kandydatem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Swoją pracę poddaje stałej superwizji. Regularnie uczestniczy w klinicznych i teoretycznych seminariach oraz konferencjach psychoanalitycznych.

Umów się na
konsultację

Przejdź do kalendarza, wybierz
lokalizację, znajdź odpowiednią pomoc i dogodny termin.

Umów wizytę